رفتن به بالا

نشریه ای برای فرهیختگان کرمانشاه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
  • الخميس ۶ ربيع أول ۱۴۴۰
  • 2018 Thursday 15 November

بازیگر سریال «یادداشت های یک زن خانه دار» بیان کرد که این سریال صداقت دارد و توانسته به موضوعات اخلاقی مورد نیاز در جامعه بپردازد.

امیررضا دلاوری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به سریال «یادداشت های یک زن خانه دار» که به کارگردانی مسعود کرامتی هر شب از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود، گفت: خروجی سریال «یادداشت های یک زن خانه دار» در همان حد انتظار ما بود و آنچه که قرار بود در این سریال دیده شود به تصویر کشیده شد و بازخوردهای خوبی هم داشته است.

وی درباره اینکه این سریال تا چه حد توسط مردم دیده و پسندیده شده است، بیان کرد: شاید این مجموعه با آثار دیگری همزمان شده و باعث شده که سریال دیگری مخاطبان را به خود جذب کند، با این حال آنچنان که با اطرافیان و حتی اهل فن صحبت کردم هر کسی به نوعی از این سریال استقبال کرده بود.

بازیگر سریال «یادداشت های یک زن خانه دار» ادامه داد: این مجموعه کار خوبی است و از صداقتی برخوردار است که بسیاری از آثار ندارند. «یادداشت های یک زن خانه دار» در هر چند قسمت به یک موضوع می پردازد و نوع پرداخت آن به لحاظ اخلاقی آموزنده است.

این بازیگر با اشاره به موضوعات سریال «یادداشت های یک زن خانه دار» اظهار کرد: نحوه برخورد پدر و مادرها با یکدیگر در مقابل فرزندان و یا حتی نحوه برخوردشان با فرزند از جمله موضوعات این سریال بوده است و از آنجایی که این سریال این موضوعات را به زبان ساده برای مخاطب بیان می کند هر قشری و هر مخاطبی با هر سنی می تواند با آن ارتباط برقرار کند.

دلاوری همچنین با اشاره به بعضی از انتقاداتی که نسبت به سریال شنیده است، بیان کرد: بعضی می گویند «یادداشت های یک زن خانه دار» یک کارگردانی سنتی دارد و من این مساله را درک نمی کنم و حتی فکر می کنم کارگردانی در این سریال بسیار سخت تر از دیگر آثار است چراکه در آثار دیگر با لوکیشن های متعدد کار را تصویربرداری می کنند و خیلی راحت آن را جمع می کنند اما ما در این سریال ۴۵ قسمت را در لوکیشنی ثابت می بینیم و نگه داشتن مخاطب پای لوکیشن ثابت بسیار سخت تر است.

بازیگر سریال «هوش سیاه» درباره شعاری شدن بعضی از سریال هایی که به سمت موضوعات آموزشی می روند، بیان کرد: با توجه به ممیزی هایی که با آنها مواجه هستیم ناخودآگاه هنگام آموزش بخشی از بیان ما به شعار نزدیک می شود و این اجتناب ناپذیر است. البته اشکالی هم ندارد و شعار به نظر من مشکلی ندارد. با این حال ما سعی کردیم که این سریال در پرداختن به موضوعات اخلاقی گل درشت عمل نکند و حتی خود من در نقشم ویژگی هایی را اضافه کردم تا از چنین حالت هایی دربیاید.

بازیگر مجموعه «مختارنامه» در پایان گفت: سریال «یادداشت های یک زن خانه دار» اثری است که هم مخاطب خود را سرگرم می کند و هم آموزنده است درحالیکه آثار تلویزیونی کمتر به مسایل آموزنده توجه دارند. به طور مثال بعضی از آثار طنز که اتفاقا در همه دنیا می دانند که باید به شکلی انتقادی عمل کند مطلب آموزنده ای ندارد و تنها به سمت هجو می رود.

منبع خبری : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

انتقاد دکتر نوبخت

انتقاد نوبخت از طرح تحول و وزارت بهداشت

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان درباره پیش بینی خود از ادامه طرح تحول سلامت، ادامه داد: ما به دنبال اصلاح طرح تحول سلامت هستیم و بر این باوریم که قطار طرح تحول سلامت در حرکت باید تعمیر شود. ه گزارش دولت بهار به نقل از فارس، علی حقیقت نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت‌وگویی مفصل درخصوص برخی از مسکلات در حوزه بهداشت و درمان انجام داده است که در زیر می خوانید. در سال 89 در اعتراض به گروگانگیری جسد مردم دربیمارستان ها از تمام سمت ها کناره گرفتم نوبخت تاکید کرد: در سال 89 در اعتراض به گروگانگیری جسد مردم دربیمارستان ها از تمام سمت ها کناره گرفتم و با صدور بیانیه ای اعلام کردم که من این انقلاب را طور دیگری شناختم ضمن آنکه من معاون درمان این کشور بودم و مردم را رایگان در بیمارستان ها درمان می کردم لذا تحمل این فضاحت را نداشتم و آن را گناه بزرگی می دانستم و بر این باور بودم و هستم که این کار به نوعی استقبال از آتش جهنم است بنابراین حاضر نبودم دیگر در این عرصه فعالیت داشته باشم. این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه بعد از استعفای خود، در بیمارستان مهر تهران مسئول بخش دیالیز بودم، افزود: اکنون هم در این بخش فعالیت می کنم اما در آن زمان ترجیح به فعالیت در بخش خصوصی را دادم و دولت را ترک کردم. دعوت روحانی برای همکاری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، ادامه داد: در سال 91 روزی آقای روحانی (رییس جمهور فعلی) از من و دکتر فاضل دعوت کرد تا در جلسه ای حضور پیدا کنیم؛ ایشان بنده را با توجه به سوابقی که درانجمن های علمی تخصصی و انجمن پیوند اعضا داشتم و مراوداتی که ایشان با برادرم داشت، می شناختند که در این جلسه عنوان کردند که تصمیم به ورود در انتخابات سال 92 را دارند که من گفتم همکاری با شما باعث افتخارم است اما من به دلایلی از فعالیت هایم در عرصه دولتی استعفا کردم لذا من تنها تجربیاتم را در اختیار قرار خواهم داد و آن این است که درب بیمارستان های دولتی در نخستین گام باید به روی مردم باز باشد چراکه در گذشته یکبار خدمات درمانی رایگان در طول تصدی وزارت بهداشت به ملت ارایه دادیم و اکنون نیز باید این روند بار دیگر اجرایی شود. وی تاکید کرد: بعد از ثبت نام دکتر روحانی در اردیبهشت ماه 92 بنده در صدا و سیما به مردم عزیز اعلام کردم اگر جناب آقای روحانی انتخاب شوند درمان برای شما رایگان خواهد شد و دیگر شاهد گروگانگیری جسد عزیزانتان در بیمارستان ها نخواهید بود. نوبخت تصریح کرد: بعد از انتخاب دکتر روحانی به سمت ریاست جمهوری، معاون اجتماعی ایشان از من درخواست کرد تا مسئولیت کارگروه بهداشت و درمان را بپذیرم که بنده به مدت 2 ماه همه گروه های پزشکی را با اطلاعات به دست آمده جمع آوری کردیم و تمام وزرای ...