رفتن به بالا

نشریه ای برای فرهیختگان کرمانشاه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
  • الأحد ۹ ربيع أول ۱۴۴۰
  • 2018 Sunday 18 November
  • چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۳
  • کد خبر : 417
  • مشاهده : 448 بازدید
  • وعده ها
  • چاپ خبر : وعده وزیر تعاون درباره ارزش دفترچه‌های تامین اجتماعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهبود وضعیت سازمان تامین اجتماعی را از مهمترین برنامه‌های این وزارتخانه دانست و گفت: در ۶ ماهه گذشته شاهد رفع برخی از مشکلات بوده‌ایم و افزایش ملموس ارزش دفترچه‌های تامین اجتماعی را هرچه بیشتر شاهد هستیم. به گزارش ایسنا، همزمان با فرا رسیدن هفته کارگر، وزیر تعاون، کار و […]

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهبود وضعیت سازمان تامین اجتماعی را از مهمترین برنامه‌های این وزارتخانه دانست و گفت: در ۶ ماهه گذشته شاهد رفع برخی از مشکلات بوده‌ایم و افزایش ملموس ارزش دفترچه‌های تامین اجتماعی را هرچه بیشتر شاهد هستیم.

به گزارش ایسنا، همزمان با فرا رسیدن هفته کارگر، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه اعضای تشکل‌ها مختلف کارگری با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با آرمان‌های بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.

دکتر علی ربیعی در این مراسم اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی با مشکلات و مسائل زیادی مواجه بود اما امروز کسانی مدیریت این سازمان را بر عهده گرفته‌اند که از بدنه سازمان و آشنا به درد کارگران هستند.

ربیعی خواستار تبدیل مبارزه با فقر به گفتمان همه‌جانبه در کشور شد و اظهار کرد: باید هر روز برای بهبود وضعیت کارگران تلاش کنیم و خدمت با افتخار به جامعه کارگری را تا رفع مشکلات این اقشار شریف و کسب رضایت آنان تداوم دهیم.

دبیرکل خانه کارگر: ارتقاء خدمات درمانی مهمترین خواسته کارگران است
دبیرکل خانه کارگر نیز در این مراسم توجه بیشتر به مشکلات جامعه کارگری بویژه مسائل مربوط به درمان را مورد تاکید قرار داد و گفت: ارتقاء خدمات درمانی مهمترین خواسته جامعه کارگری است.

علیرضا محجوب اظهار کرد: پرداخت هزینه کمتر و دریافت خدمات مناسب‌تر در حوزه درمان مهمترین خواسته کارگران است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بر حفظ یکپارچگی بخش‌های بیمه‌ای و درمانی سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد و گفت: خدمت‌رسانی مطلوب به جامعه کارگری و افزایش رضایت‌مندی کارگران از خدمات درمانی باید همواره مورد توجه مدیران این سازمان باشد.

محجوب اظهار امیدواری کرد که در حوزه وسیع فعالیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شاهد ارائه خدمات شایسته به جامعه کارگران و بازنشستگان باشیم و خواسته‌ها و دغدغه‌های کارگران با تلاش و مجاهدت مدیران بخش‌های مختلف این وزارتخانه برآورده شود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

انتقاد دکتر نوبخت

انتقاد نوبخت از طرح تحول و وزارت بهداشت

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان درباره پیش بینی خود از ادامه طرح تحول سلامت، ادامه داد: ما به دنبال اصلاح طرح تحول سلامت هستیم و بر این باوریم که قطار طرح تحول سلامت در حرکت باید تعمیر شود. ه گزارش دولت بهار به نقل از فارس، علی حقیقت نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت‌وگویی مفصل درخصوص برخی از مسکلات در حوزه بهداشت و درمان انجام داده است که در زیر می خوانید. در سال 89 در اعتراض به گروگانگیری جسد مردم دربیمارستان ها از تمام سمت ها کناره گرفتم نوبخت تاکید کرد: در سال 89 در اعتراض به گروگانگیری جسد مردم دربیمارستان ها از تمام سمت ها کناره گرفتم و با صدور بیانیه ای اعلام کردم که من این انقلاب را طور دیگری شناختم ضمن آنکه من معاون درمان این کشور بودم و مردم را رایگان در بیمارستان ها درمان می کردم لذا تحمل این فضاحت را نداشتم و آن را گناه بزرگی می دانستم و بر این باور بودم و هستم که این کار به نوعی استقبال از آتش جهنم است بنابراین حاضر نبودم دیگر در این عرصه فعالیت داشته باشم. این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه بعد از استعفای خود، در بیمارستان مهر تهران مسئول بخش دیالیز بودم، افزود: اکنون هم در این بخش فعالیت می کنم اما در آن زمان ترجیح به فعالیت در بخش خصوصی را دادم و دولت را ترک کردم. دعوت روحانی برای همکاری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، ادامه داد: در سال 91 روزی آقای روحانی (رییس جمهور فعلی) از من و دکتر فاضل دعوت کرد تا در جلسه ای حضور پیدا کنیم؛ ایشان بنده را با توجه به سوابقی که درانجمن های علمی تخصصی و انجمن پیوند اعضا داشتم و مراوداتی که ایشان با برادرم داشت، می شناختند که در این جلسه عنوان کردند که تصمیم به ورود در انتخابات سال 92 را دارند که من گفتم همکاری با شما باعث افتخارم است اما من به دلایلی از فعالیت هایم در عرصه دولتی استعفا کردم لذا من تنها تجربیاتم را در اختیار قرار خواهم داد و آن این است که درب بیمارستان های دولتی در نخستین گام باید به روی مردم باز باشد چراکه در گذشته یکبار خدمات درمانی رایگان در طول تصدی وزارت بهداشت به ملت ارایه دادیم و اکنون نیز باید این روند بار دیگر اجرایی شود. وی تاکید کرد: بعد از ثبت نام دکتر روحانی در اردیبهشت ماه 92 بنده در صدا و سیما به مردم عزیز اعلام کردم اگر جناب آقای روحانی انتخاب شوند درمان برای شما رایگان خواهد شد و دیگر شاهد گروگانگیری جسد عزیزانتان در بیمارستان ها نخواهید بود. نوبخت تصریح کرد: بعد از انتخاب دکتر روحانی به سمت ریاست جمهوری، معاون اجتماعی ایشان از من درخواست کرد تا مسئولیت کارگروه بهداشت و درمان را بپذیرم که بنده به مدت 2 ماه همه گروه های پزشکی را با اطلاعات به دست آمده جمع آوری کردیم و تمام وزرای ...