رفتن به بالا

نشریه ای برای فرهیختگان کرمانشاه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
  • السبت ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 14 December
  • جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۹
  • کد خبر : 636
  • مشاهده : 697 بازدید
  • اجتماعی » خبر
  • چاپ خبر : ضرب و شتم دانش‌ آموز خدابنده‌ای با شیلنگ؟!

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده گفت: ماجرای ضرب و شتم دانش‌آموز خدابنده‌ای صحت نداشته و این موضوع شایعه‌ای بیش نبوده است. در پی انتشار خبری مبنی بر ضرب و شتم دانش‌آموز روستای توزلو از توابع شهرستان خدابنده توسط مدیر مدرسه و به کما رفتن و بستری شدن این دانش‌آموز در تنها بیمارستان این شهرستان […]

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده گفت: ماجرای ضرب و شتم دانش‌آموز خدابنده‌ای صحت نداشته و این موضوع شایعه‌ای بیش نبوده است.
در پی انتشار خبری مبنی بر ضرب و شتم دانش‌آموز روستای توزلو از توابع شهرستان خدابنده توسط مدیر مدرسه و به کما رفتن و بستری شدن این دانش‌آموز در تنها بیمارستان این شهرستان که خبر نیز مورد تائید بیمارستان و پزشکی‌قانونی این منطقه قرار گرفته است، موضوع از مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده مورد پیگیری قرار گرفت که «علی اسدی» اظهار کرد: خبر ضرب و شتم دانش‌آموز خدابنده‌ای به نام «حسن سلیمانی» که پس از نشر در یک خبرگزاری سریعاً در فضای مجازی منتشر شد، آن طور که از منابع آگاه پرس و جو شده، شایعه‌ای بیش نبوده است.
daneshamoozوی با بیان این‌که وقوع چنین حادثه‌ای آن‌هم به این شدت بسیار دور از انتظار است، تصریح کرد: اگر هم ضرب و شتمی صورت گرفته باشد تا این حد و با این شدت نخواهد بود. هم‌چنین مدیر مدرسه مورد خطاب در خبر، معلمی است با ۲۸ سال سابقه کار در نظام آموزش و پرورش و خدمت مقدس معلمی که از خصوصیات اخلاقی خوبی نیز برخوردار بوده و تاکنون به هیچ وجه مشکوک به سابقه نبوده است. هم‌چنین از آنجایی که این مدرسه در شیفت صبح دایر بوده است، وقوع چنین اتفاقی(ضرب و شتم) با شیلنگ، آن‌هم در میان همه دانش‌آموزان در سر صف مدرسه، بسیار بعید به نظر می‌رسد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده افزود: طبق گفته‌ها و شواهدی که وجود دارد، امکان این‌که این موضوع یک پاپوش برای مدیر مدرسه روستای توزلو باشد بسیار قوی است. هم‌چنین در جریان اتفاقی که چندی پیش برای دختربچه خدابنده‌ای از رسانه‌ها نقل و سپس طبق حکم پزشکی‌قانونی، رخداد صورت گرفته تائید نشد، انتظار می‌رود که شاید این خبر نیز شایعه باشد.
از آنجایی که روستای توزلو از توابع بزینه‌رود شهرستان خدابنده است، صحت و سقم این خبر از مدیر آموزش و پرورش این بخش نیز مورد پرسش قرار گرفت اما وی از پاسخ به پرسش خبرنگار ما در منطقه زنجان، امتناع کرد.
منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

دست یاری

دست یاری…

فضای رسانه ای غالب بر استان کرمانشاه مشتمل است بر ایجاد محیط صرفی که تولید محتوا در آن در کمترین حد خود بوده و بیشتر بر اساس بازنشر شنیده ها و اخبار سایر رسانه ها به زی خود ادامه میدهد. "طاقبستان" قصد دارد تا اولا با حداکثر فاصله از گرداب سیاست بازی به زندگی، فرهنگ، هنر و آموزش پرداخته و مکانی را برای انتشار اندشه های کسانی فراهم آورد که در کارزار فعلی فاقد امکانات مناسب برای طرح نظر هستند. طاقبستان اداعای آوانگارد بودن را ندارد، اما تلاش میکند تا مهربانی و صداقت را در فضای رسانه به یک اصل برای خودش بدل سازد. در همین گیر و دار، اگر میخواهید یار ما باشید دستتان را میفشاریم.