رفتن به بالا

نشریه ای برای فرهیختگان کرمانشاه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
  • الخميس ۳ رجب ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 27 February

خبرگزاری ایرانشهر – نگار محمدی از مجریان بخش فارسی صدای آمریکا شب گذشته در پایان آخرین حضور خود در مقام گوینده خبر تلویزیون صدای آمریکا از مخاطبانش حداحافظی کرد. خانم محمدی گفته دلیل جدایی او از صدای آمریکا تصمیمات شخصی بوده است. نگار محمدی در حالی به همکاری خود در صدای آمریکا پایان داد که […]

خبرگزاری ایرانشهر – نگار محمدی از مجریان بخش فارسی صدای آمریکا شب گذشته در پایان آخرین حضور خود در مقام گوینده خبر تلویزیون صدای آمریکا از مخاطبانش حداحافظی کرد. خانم محمدی گفته دلیل جدایی او از صدای آمریکا تصمیمات شخصی بوده است.

نگار محمدی در حالی به همکاری خود در صدای آمریکا پایان داد که هشت سال پیش با برنامه زن امروز و با موجی از تغییرات به عنوان روزنامه نگار و نویسنده به صدای آمریکا پیوسته بود.

نگار محمدی متولد ۱۳۶۴ (۳۱ ساله) فارغ‌التحصیل رشته روزنامه‌نگاری از دانشگاه تهران است که در سال ۱۳۸۷ برای ادامه تحصیل به ایالات متحده مهاجرت کرده و در همان سال در بخش فارسی صدای آمریکا استخدام شد. دیگر همکاران شناخته شده که زن امروز به صدای آمریکا پیوستند نیز عموما پیش از این، از صدای آمریکا کنار گذاشته شده و یا استعفا کرده اند که در آن میان می توان به مهشید ندیری، رضا صابر، ماهمنیر رحیمی و … اشاره کرد.

با اینکه خانم محمدی دلیل جدایی خود از صدای آمریکا را تصمیم شخصی عنوان کرده و برای نخستین بار مدیران بخش فارسی اجازه داده اند که یک مجری این بخش پس از استعفا، روی آنتن زنده از مردم خداحافظی کند، با این حال شایعاتی درباره دلایل جدایی برخی چهره های شناخته شده صدای آمریکا در محافل ایرانی واشنگتن به گوش می رسد. که در آن میان واگذاری شرایط استخدامی این بخش از بنگاه سخن پراکنی ایالات متحده به یک شرکت خصوصی پیمانکار که موجب تنزل حقوق و مزایای پرسنل بدون امکان استخدام رسمی شده است از عمده این دلایل است.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

دست یاری

دست یاری…

فضای رسانه ای غالب بر استان کرمانشاه مشتمل است بر ایجاد محیط صرفی که تولید محتوا در آن در کمترین حد خود بوده و بیشتر بر اساس بازنشر شنیده ها و اخبار سایر رسانه ها به زی خود ادامه میدهد. "طاقبستان" قصد دارد تا اولا با حداکثر فاصله از گرداب سیاست بازی به زندگی، فرهنگ، هنر و آموزش پرداخته و مکانی را برای انتشار اندشه های کسانی فراهم آورد که در کارزار فعلی فاقد امکانات مناسب برای طرح نظر هستند. طاقبستان اداعای آوانگارد بودن را ندارد، اما تلاش میکند تا مهربانی و صداقت را در فضای رسانه به یک اصل برای خودش بدل سازد. در همین گیر و دار، اگر میخواهید یار ما باشید دستتان را میفشاریم.