رفتن به بالا

نشریه ای برای فرهیختگان کرمانشاه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
  • الخميس ۶ ربيع أول ۱۴۴۰
  • 2018 Thursday 15 November

شب گذشته انبوه جمعیت در خیابان فردوسی کرمانشاه در مقابل دفتر شرکت فرش و گلیم جمع شده اند. نیروهای پلیس هم جاجا ایستاده اند. ساعتی بعد خبر دستگیری مدیرعامل شرکت با مقادیر انبوهی پول!، در حد ۲۰۰ میلیارد تومان پخش میشود. گذشته از این که چگونه وی را با آنهمه پول دستگیر کرده اند، آنچه […]

13940619-111-11-11-1شب گذشته انبوه جمعیت در خیابان فردوسی کرمانشاه در مقابل دفتر شرکت فرش و گلیم جمع شده اند. نیروهای پلیس هم جاجا ایستاده اند. ساعتی بعد خبر دستگیری مدیرعامل شرکت با مقادیر انبوهی پول!، در حد ۲۰۰ میلیارد تومان پخش میشود. گذشته از این که چگونه وی را با آنهمه پول دستگیر کرده اند، آنچه که بیشتر از هر چیز ذهن را بخود مشغول میدارد موضوع خوش باوری و طمع مردمیست که در آرزوی بدست آوردن بدون زحمت درآمد ، دارایی خود را بدست دیگران میسپارند و بگونه ای مدرن نزولخوری میکنند.

آگهیهای این شرکت مبنی بر پرداخت سود سالانه ای نزدیک به ۷۲ درصد بقدری شیادانه و در عین حال ابتدایی است که هر انسان عاقلی را به تردید وا میدارد.

بهر حال امروز نیز تجمع افراد در مقابل دفتر شرکت ادامه دارد و در گفتگوی با بعضی از حضار مشخص میشود که اکثر افراد سود پولهایشان را بموقع دریافت کرده اند و تنها نگرانیشان این است که با بازداشت این فرد در روند دریافت پولشان اخلال ایجاد شود.

  • قابل توجه اینکه هیچکس از نحوه عملکرد خلاف شرع این شرکت که پولی را بمانند نزول به آنان پرداخت میکرد و نیز کارکرد خودشان که نزلخوری مینمودند ناراضی نیست.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

انتقاد دکتر نوبخت

انتقاد نوبخت از طرح تحول و وزارت بهداشت

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان درباره پیش بینی خود از ادامه طرح تحول سلامت، ادامه داد: ما به دنبال اصلاح طرح تحول سلامت هستیم و بر این باوریم که قطار طرح تحول سلامت در حرکت باید تعمیر شود. ه گزارش دولت بهار به نقل از فارس، علی حقیقت نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت‌وگویی مفصل درخصوص برخی از مسکلات در حوزه بهداشت و درمان انجام داده است که در زیر می خوانید. در سال 89 در اعتراض به گروگانگیری جسد مردم دربیمارستان ها از تمام سمت ها کناره گرفتم نوبخت تاکید کرد: در سال 89 در اعتراض به گروگانگیری جسد مردم دربیمارستان ها از تمام سمت ها کناره گرفتم و با صدور بیانیه ای اعلام کردم که من این انقلاب را طور دیگری شناختم ضمن آنکه من معاون درمان این کشور بودم و مردم را رایگان در بیمارستان ها درمان می کردم لذا تحمل این فضاحت را نداشتم و آن را گناه بزرگی می دانستم و بر این باور بودم و هستم که این کار به نوعی استقبال از آتش جهنم است بنابراین حاضر نبودم دیگر در این عرصه فعالیت داشته باشم. این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه بعد از استعفای خود، در بیمارستان مهر تهران مسئول بخش دیالیز بودم، افزود: اکنون هم در این بخش فعالیت می کنم اما در آن زمان ترجیح به فعالیت در بخش خصوصی را دادم و دولت را ترک کردم. دعوت روحانی برای همکاری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، ادامه داد: در سال 91 روزی آقای روحانی (رییس جمهور فعلی) از من و دکتر فاضل دعوت کرد تا در جلسه ای حضور پیدا کنیم؛ ایشان بنده را با توجه به سوابقی که درانجمن های علمی تخصصی و انجمن پیوند اعضا داشتم و مراوداتی که ایشان با برادرم داشت، می شناختند که در این جلسه عنوان کردند که تصمیم به ورود در انتخابات سال 92 را دارند که من گفتم همکاری با شما باعث افتخارم است اما من به دلایلی از فعالیت هایم در عرصه دولتی استعفا کردم لذا من تنها تجربیاتم را در اختیار قرار خواهم داد و آن این است که درب بیمارستان های دولتی در نخستین گام باید به روی مردم باز باشد چراکه در گذشته یکبار خدمات درمانی رایگان در طول تصدی وزارت بهداشت به ملت ارایه دادیم و اکنون نیز باید این روند بار دیگر اجرایی شود. وی تاکید کرد: بعد از ثبت نام دکتر روحانی در اردیبهشت ماه 92 بنده در صدا و سیما به مردم عزیز اعلام کردم اگر جناب آقای روحانی انتخاب شوند درمان برای شما رایگان خواهد شد و دیگر شاهد گروگانگیری جسد عزیزانتان در بیمارستان ها نخواهید بود. نوبخت تصریح کرد: بعد از انتخاب دکتر روحانی به سمت ریاست جمهوری، معاون اجتماعی ایشان از من درخواست کرد تا مسئولیت کارگروه بهداشت و درمان را بپذیرم که بنده به مدت 2 ماه همه گروه های پزشکی را با اطلاعات به دست آمده جمع آوری کردیم و تمام وزرای ...