رفتن به بالا

نشریه ای برای فرهیختگان کرمانشاه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
  • الخميس ۳ رجب ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 27 February

شب گذشته انبوه جمعیت در خیابان فردوسی کرمانشاه در مقابل دفتر شرکت فرش و گلیم جمع شده اند. نیروهای پلیس هم جاجا ایستاده اند. ساعتی بعد خبر دستگیری مدیرعامل شرکت با مقادیر انبوهی پول!، در حد ۲۰۰ میلیارد تومان پخش میشود. گذشته از این که چگونه وی را با آنهمه پول دستگیر کرده اند، آنچه […]

13940619-111-11-11-1شب گذشته انبوه جمعیت در خیابان فردوسی کرمانشاه در مقابل دفتر شرکت فرش و گلیم جمع شده اند. نیروهای پلیس هم جاجا ایستاده اند. ساعتی بعد خبر دستگیری مدیرعامل شرکت با مقادیر انبوهی پول!، در حد ۲۰۰ میلیارد تومان پخش میشود. گذشته از این که چگونه وی را با آنهمه پول دستگیر کرده اند، آنچه که بیشتر از هر چیز ذهن را بخود مشغول میدارد موضوع خوش باوری و طمع مردمیست که در آرزوی بدست آوردن بدون زحمت درآمد ، دارایی خود را بدست دیگران میسپارند و بگونه ای مدرن نزولخوری میکنند.

آگهیهای این شرکت مبنی بر پرداخت سود سالانه ای نزدیک به ۷۲ درصد بقدری شیادانه و در عین حال ابتدایی است که هر انسان عاقلی را به تردید وا میدارد.

بهر حال امروز نیز تجمع افراد در مقابل دفتر شرکت ادامه دارد و در گفتگوی با بعضی از حضار مشخص میشود که اکثر افراد سود پولهایشان را بموقع دریافت کرده اند و تنها نگرانیشان این است که با بازداشت این فرد در روند دریافت پولشان اخلال ایجاد شود.

  • قابل توجه اینکه هیچکس از نحوه عملکرد خلاف شرع این شرکت که پولی را بمانند نزول به آنان پرداخت میکرد و نیز کارکرد خودشان که نزلخوری مینمودند ناراضی نیست.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

دست یاری

دست یاری…

فضای رسانه ای غالب بر استان کرمانشاه مشتمل است بر ایجاد محیط صرفی که تولید محتوا در آن در کمترین حد خود بوده و بیشتر بر اساس بازنشر شنیده ها و اخبار سایر رسانه ها به زی خود ادامه میدهد. "طاقبستان" قصد دارد تا اولا با حداکثر فاصله از گرداب سیاست بازی به زندگی، فرهنگ، هنر و آموزش پرداخته و مکانی را برای انتشار اندشه های کسانی فراهم آورد که در کارزار فعلی فاقد امکانات مناسب برای طرح نظر هستند. طاقبستان اداعای آوانگارد بودن را ندارد، اما تلاش میکند تا مهربانی و صداقت را در فضای رسانه به یک اصل برای خودش بدل سازد. در همین گیر و دار، اگر میخواهید یار ما باشید دستتان را میفشاریم.