اجتماعی » اقتصاد » اقتصادی
کد خبر : 750
دوشنبه - ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹
خبر

کلاهی که این بار در کرمانشاه برداشته شد.

13940619-111-11-11-1شب گذشته انبوه جمعیت در خیابان فردوسی کرمانشاه در مقابل دفتر شرکت فرش و گلیم جمع شده اند. نیروهای پلیس هم جاجا ایستاده اند. ساعتی بعد خبر دستگیری مدیرعامل شرکت با مقادیر انبوهی پول!، در حد ۲۰۰ میلیارد تومان پخش میشود. گذشته از این که چگونه وی را با آنهمه پول دستگیر کرده اند، آنچه که بیشتر از هر چیز ذهن را بخود مشغول میدارد موضوع خوش باوری و طمع مردمیست که در آرزوی بدست آوردن بدون زحمت درآمد ، دارایی خود را بدست دیگران میسپارند و بگونه ای مدرن نزولخوری میکنند.

آگهیهای این شرکت مبنی بر پرداخت سود سالانه ای نزدیک به ۷۲ درصد بقدری شیادانه و در عین حال ابتدایی است که هر انسان عاقلی را به تردید وا میدارد.

بهر حال امروز نیز تجمع افراد در مقابل دفتر شرکت ادامه دارد و در گفتگوی با بعضی از حضار مشخص میشود که اکثر افراد سود پولهایشان را بموقع دریافت کرده اند و تنها نگرانیشان این است که با بازداشت این فرد در روند دریافت پولشان اخلال ایجاد شود.

  • قابل توجه اینکه هیچکس از نحوه عملکرد خلاف شرع این شرکت که پولی را بمانند نزول به آنان پرداخت میکرد و نیز کارکرد خودشان که نزلخوری مینمودند ناراضی نیست.